background
Logo 1. Liga Kobiet Logo 1. Liga Kobiet
Dec. 31, 2022 SPARINGI ZESPOŁÓW I LIGI KOBIET

17 grudnia rozegrane zostały mecze ostatniej kolejki I ligi kobiet w 2022 roku. Rozgrywki będą wznowione 7 stycznia. Rywalizacja osiągnie półmetek sezonu zasadniczego. W tabeli prowadzi ITA TOOLS Stal Mielec 36 pkt przed Eneą Energetykiem Poznań 32 oraz Trans-Ann Płomieniem Sosnowiec 26.

Dec. 4, 2022 I LIGA KOBIET: WYNIKI DZIESIĄTEJ KOLEJKI

Beniaminek I ligi kobiet MKS Sokół Mogilno wygrał na wyjeździe z SMS PZPS Szczyrk 3:2, choć przegrywał już 0:2. Bardzo dobry mecz w zespole gości rozegrała Sandra Szczygioł, która zdobyła 22 pkt. Warto odnotować, że uczennice SMS PZPS miały 14 punktowych bloków, a ich rywalki o jeden więcej.

Nov. 26, 2022 I LIGA KOBIET: WYNIKI DZIEWIĄTEJ KOLEJKI

Dziewięć zwycięstw w dziewięciu meczach - taki jest bilans siatkarek ITA TOOLS Stali Mielec w I lidze. W sobotę zespół ten pokonał na wyjeździe GKS Wieżycę 2011 Politechnikę Gdańską Stężycą 3:1, ale gospodynie zmusiły faworytki do dużego wysiłku. Inny czołowy zespół zaplecza TAURON Ligi Enea Energetyk Poznań pokonała w Jarosławiu MKS SAN-Pajda 3:0, ale spotkanie było bardzo zacięte.

Nov. 25, 2022 I LIGA KOBIET: PROGRAM DZIEWIĄTEJ KOLEJKI

ITA TOOLS Stal Mielec wygrywa w I lidze kobiet kolejne mecze i trudno przewidywać, żeby ten zespół w dziewiątej kolejce stracił punkty. W sobotę zmierzy się na wyjeździe z jednym z najsłabszych zespołów w stawce zaplecza TAURON Ligi GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca. Mielczanki w ośmiu meczach przegrały trzy sety.